Voorzitter


Martijn Kwant

voorzitter@nk-utrecht.nl

Scriba


Esther Wiltink – Kasbergen

scriba@nk-utrecht.nl

Voorzitter Wijkraad van Kerkrentmeesters


Ewoud van de Kolk

kerkrentmeesters@nk-utrecht.nl

Predikanten


Dirk de Bree en Lydia Kansen

dirkdebree@nk-utrecht.nl
lydiakansen@nk-utrecht.nl

Voorzitter Diaconie


Margreet Manrique

diaconie@nk-utrecht.nl

Ouderling Eredienst en liturgie, Toerusting en Gemeenschap


Evert Ruiter

toerusting-gemeenschap@nk-utrecht.nl

Ouderling Eredienst en liturgie, Toerusting en Gemeenschap


Marinka Ruiter

toerusting-gemeenschap@nk-utrecht.nl

Ouderling Groei & Toekomst


Gerard van Dieren

Ouderling Coördinator Pastoraat


Martine Uyterlinde

pastoraat@nk-utrecht.nl

Ouderling Bijzondere Opdracht


Reinier Dijkstra

kerngroep-wp@nk-utrecht.nl

Ouderling Communicatie


Gijsbert Westerhuis

communicatie@nk-utrecht.nl