Adventscollecte 2022: Sint Maartenkledingpas!

Aanstaande zondag begint de adventsperiode. Elk jaar tijdens deze periode ondersteunen we als Nieuwe Kerk een extra doel door middel van de adventscollecte. Dit jaar is gekozen voor de Sint Maartenkledingpas van Leergeld Utrecht.

Warme kleding of een goede winterjas is essentieel de komende maanden. Voor veel gezinnen is dit echter een hoge kostenpost. Daarom heeft Leergeld Utrecht de kledingpas bedacht. Gezinnen met geldzorgen kunnen deze kledingpas aanvragen. Op de pas staat een budget van €150,- en kan besteed worden bij diverse winkels. Het bedrag kan alleen aan kleding worden uitgegeven.

Leergeld Utrecht heeft voor maar liefst 6.000 Utrechtse kinderen een aanvraag gekregen. Dit is – mede door de stijgende prijzen – veel meer dan verwacht. Als Nieuwe Kerk kunnen we de komende weken via de adventscollecte bijdragen aan deze actie. Daarom wordt deze actie van harte aanbevolen!

Zondag in de dienst hoor je meer over deze actie.

De diaconie

Bijlage: krantenbericht

Wat je ook interessant zou vinden