MEER avond 14 november 2021 over ‘dood’

Er komt weer een nieuwe MEER avond aan! In deze MEER-serie zal aanstaande zondagavond 14 november 2021 in het teken staan van ‘de dood’ onder leiding van Pieter Both. 

Dood

Heftig, verdrietig, intens, gemis. Slechts enkele woorden waar ik stil van word als ik aan dit onderwerp denk. Even klaar met de maakbaarheid van de samenleving. Pas op de plaats. En juist daarom willen we in dit MEER seizoen met als overkoepelend thema ‘expect the unexepcted’ ook aan dit onderwerp aandacht geven.  

Spreker

De avond wordt geleid door Pieter Both. Benieuwd waarom we voor Pieter hebben gekozen? Lees hier de korte biografie van Pieter: http://cpieterboth.nl/bio/

Ter afsluiting 

Het belooft een waardevolle avond te worden. We zien ernaar uit om je te verwelkomen aanstaande zondag 14 november 2021 in de Nieuwe Kerk (Bollenhofsestraat 138A te Utrecht). Koffie/thee 19.00 uur. Aanvang 19.30 uur.  

We zoeken tevens nieuwe commissieleden. Ben je geïnteresseerd of wil je een keer meelopen? Bel, mail of loop langs op de MEER avond. 

Tot snel. 
Met vriendelijke groet,

De MEER-commissie 

Wat je ook interessant zou vinden