Kledinginzamelactie voor azielzoekers a.s. zondag 14 november

Vorige week zijn vanuit Ter Apel bijna 50 mannen naar Utrecht gekomen. Zij verblijven nu op steenworp afstand van de NK Wittevrouwen, in een hotel aan de Wittevrouwensingel. Met de winter in aantocht hebben de mannen goede warme kleding nodig. Kleding die zij helaas nog niet hebben.

Daarom wordt aanstaande zondag (14 november) een inzamelactie gehouden. Op beide locaties kan je voor of na de dienst kleding inleveren. Denk aan jassen, broeken, truien en schoenen. Alle maten zijn welkom, maar de maten M en L zijn het meest nodig. Let op: het is belangrijk dat de kleding nog wel in goede staat is! Onderkleding is niet nodig.

Mocht je aanstaande zondag niet in de kerk zijn, maar wel graag kleding willen geven, neem dan contact op met Lydia Gunnink of met de diaconie. 

Heb je nog vragen, stel ze vooral!

Wat je ook interessant zou vinden