Workshop Moeilijke Bijbelverhalen

Om allerlei redenen kunnen Bijbelteksten moeilijk zijn. Niet te begrijpen zo abstract of niet te plaatsen omdat je de context niet snapt. Of misschien is het Bijbelverhaal gewelddadig of anderszins voor jou afstotend. Hoe ga je daarmee om? Of hoe vertel je zulke verhalen aan je (klein)kinderen?

De commissie Vorming en Toerusting van de Nicolaikerk organiseert op 13 en 22 februari a.s. een tweetal bijeenkomsten over omgaan met ‘moeilijke bijbelverhalen’

In twee bijeenkomsten nemen Annelies Schouten en Marieke Sillevis Smitt dit thema bij de hand. Er zullen moeilijke Bijbelteksten aan de orde komen en ook zullen we met elkaar nadenken over hoe we überhaupt met de bijbel leven of omgaan.

De bijeenkomsten zijn afzonderlijk te volgen, maar het heeft zeker de voorkeur om aan beide keren mee te doen. Van harte welkom met al je vragen! 

Wanneer:
zondagmiddag 13 februari 12:00 uur
en dinsdagavond 22 februari 2022 20:00 uur.

Locatie: Tuinzaal, Nicolaasdwarsstraat 14, 3512 XH Utrecht

Aanmelden per mail: of een bericht naar 06-13 49 48 67

Meer informatie

Wat je ook interessant zou vinden