WORSHIP MEER-avond 11 april 2021

Ja, dat lees je goed! Op zondag 11 april 2021 om 19.30 uur staat een online worship MEER-avond op de planning. 

Wij merken dat de behoefte bestaat aan goede muziek, inspiratie en aanbidding van de Eeuwige. Daarom organiseren wij op de eerstvolgende vaste MEER-avond zondag 11 april 2021 om 19.30 uur een online worship MEER-avond. Een uur lang zal er muziek worden gemaakt door de band. De band zal deels haar eigen nummers spelen en deels bestaat er ruimte om jouw nummer door de band te laten spelen. Heb je al een nummer in gedachten die je graag zou willen horen? Geef het dan alvast aan ons door! Je kan ons mailen, bellen of appen (kijk voor de gegevens in de NK app). Weet je nog niet welk nummer je wilt horen? Tijdens de avond zelf kan je meestemmen! 

Met vriendelijke groet,

de MEER-commissie
Jeroen Spelt
Nadine Lieftink
Eline Overduin 

Wat je ook interessant zou vinden