Corona in Indonesië: wat kerken doen

De Nieuwe Kerk is verbonden met tientallen kerken in Indonesië, door een project van Tear dat we een aantal jaar steunen. Zondag collecteren we weer voor hen. Hoe gaat het met die kerken in de coronatijd? Wat doen kerken die een kleine minderheid zijn in het grootste moslimland ter wereld, waar corona nog niet op zijn hoogtepunt is en waar de lockdown direct enorme gevolgen heeft voor toch al kwetsbare mensen?

Tear helpt lokale kerken om tezamen met de hele gemeenschap te ontdekken wat ze zelf kunnen doen aan de eigen problemen. Deze aanpak verspreidt zich, leidt tot duurzame veranderingen. Lees hier hoe deze aanpak leidt tot herstel van relaties tussen moslims en christenen.
Het mooie is dat deze aanpak in Indonesië juist ook in coronatijd haar vruchten afwerpt! Lees hier hoe kerk én omgeving beter bestand zijn tegen de coronacrisis door deze aanpak

Diaconie Nieuwe Kerk

Wat je ook interessant zou vinden