Dinner with Dutchies

In de afgelopen weken zijn er weer veel internationale studenten naar Utrecht gekomen. Deze studenten willen graag Nederland leren kennen en Nederlanders (‘locals’) ontmoeten. We zijn daarom weer op zoek naar Host-families die deze studenten een keer willen uitnodigen voor een maaltijd.  (Het maaltijdproject is een initiatief van CU/IFES-Nederland en de Singelkerk te Utrecht.)

Op 19 september a.s. zullen we het maaltijdproject ‘Have Dinner with Dutchies!’ weer gaan promoten onder de internationale studenten.

Vind je het leuk om internationale studenten te verwelkomen in je huis? Geef je op als gastheer/vrouw voor Dinner with Dutchies!

Je geeft je op via het formulier en krijgt dan een mail met de contactgegevens van de student aan wie je wordt gekoppeld. Vervolgens neem je zelf initiatief om die persoon uit te nodigen voor eten (en eventueel een spelletje of iets dergelijks, wat je leuk vindt!).

Geniet van de culturele ervaring!

Als je vragen hebt, kan je terecht bij Esther of Marieke

Wat je ook interessant zou vinden