In alle drukte en hectiek, leven vanuit rust. Kan dat?

Vanuit de pioniersplek Op Adem zijn we op zoek naar drukke mensen die klaar zijn voor verandering 🙋🏽‍♂️🙋🏼‍♀️ De Levensadem cursus start 3 oktober. In alle drukte en hectiek, leven vanuit rust. Kan dat?

De Levensadem cursus is speciaal ontwikkeld voor young professionals die nieuwsgierig zijn naar de christelijke spiritualiteit, en dit meer willen ervaren of verdiepen. De Levensadem helpt je om:

* Vanuit rust en vertrouwen te leven

* Ervaringsgericht de christelijke spiritualiteit te ontdekken en te verdiepen

* Innerlijke rust te ervaren vanuit het holistische, christelijke mensbeeld

De cursus helpt om oude (denk)patronen te doorbreken en nieuwe patronen te laten groeien, zodat je in je leven andere keuzes gaat maken. Dit doen we in onze community o.a. door praktische oefeningen waar het hele lichaam mee mag doen, met ademhaling en innerlijk gebed. Ben/ ken jij iemand die richting de overspannenheid of burn-out gaat? Dan zijn we specifiek op zoek naar jou. De cursus start 3 oktober. Lees hier meer.

Wat je ook interessant zou vinden