Tekens van vertrouwen – zeven verdiepingsavonden christelijk geloof

Zoals eerder genoemd (eerdere PR onder ‘dogmatiekkring’😊) starten we binnenkort met zeven verdiepingsavonden over het christelijk geloof.

Deze unieke avonden zijn dubbel uniek omdat we de avonden met de predikanten van de Domkerk, Jakobikerk en Nieuwe Kerk samen voorbereiden en gemeenteleden uit alle drie de kerken kunnen aanhaken. Het beloven inspirerende avonden te worden, waarin je zelf de diepte in kan en je kunt spiegelen aan gelovigen uit (deels) andere tradities. Ter voorbereiding lees je steeds een hoofdstuk uit het boek ‘Tekens van vertrouwen’ van Rowan Williams. Meer info ook over de data en aanmelden vind je via deze link. Het is handig om je snel te melden, want er is beperkt plaats en we vermoeden dat er veel belangstelling is.

Wat je ook interessant zou vinden