Jarenlang duurzaam project werpt haar vruchten af in coronatijd!

Deze foto is van ‘de kerk van de zaailingen’: een kerk in Indonesië die een heuse eigen kwekerij opzette. Hiermee werd de buurt groener, kregen ze vruchtenopbrengst en zijn ze daardoor nu beter in staat om voor mensen in hun omgeving te zorgen. Juist nu is die hulp nodig. Want in Indonesië is corona nog niet op zijn hoogtepunt en heeft de lockdown direct enorme gevolgen voor toch al kwetsbare mensen. Tear helpt lokale kerken om tezamen met de hele gemeenschap te ontdekken wat ze zelf kunnen doen aan de eigen problemen. Deze aanpak leidt tot duurzame veranderingen.

De Nieuwe Kerk is verbonden met tientallen kerken in Indonesië door dit project van Tear. Afgelopen zondag was daar in de kerkdienst ook aandacht voor. Ben je nieuwsgierig geworden door deze aanpak? 

Lees hier meer over hoe kerk én omgeving beter bestand zijn tegen de coronacrisis door deze aanpak.

Lees hier hoe kerken in Indonesië als kleine minderheid te werk gaan in het grooste moslimland ter wereld. En hoe deze aanpak leidt tot herstel van relaties tussen moslims en christenen.

Wat je ook interessant zou vinden