volle kerk keurrijk zonlicht boven

Kerkdienst 26 maart Wittevrouwen | “Get used to different” – over de roeping van Mattheüs als leerling van Jezus

Aankomende zondag gaat het wat anders dan anders… Geen Dirk of Lydia vooraan, en ook geen gastpredikant, maar de diaconie die de dienst heeft vormgegeven. Diaken Nilco van der Steege zal de dienst leiden en diaconaal werker Wilma Wolswinkel zal de preek verzorgen.

Ook bij Jezus gaan dingen nogal anders dan anders. Dat zien we bijvoorbeeld als hij een groep leerlingen om zich heen verzamelt. Jezus loopt langs het tolhuis van Mattheüs, de gehate belastinginner, en zegt: ‘Volg mij’. Dit roept bij de omstanders nogal afkeurende reacties op en dat is nog goed te begrijpen ook. Maar we zullen zien dat bij Jezus uitersten bij elkaar komen. Jezus verzamelt een diverse groep leerlingen om zich heen. Zij moeten elkaar leren liefhebben, ook als dat behoorlijk kan schuren en pijn doen. Maar hoe dan? En hoe doe je dat als kerk nu? 

Van harte welkom in de dienst!

Wat je ook interessant zou vinden