kerkdienst 4 juni | Altijd blij in de Heer

Altijd blij, wie wil dat nu niet? Op de markt van de pret wordt nogal wat aangeboden. De wereld als pretpark, wat het helaas niet altijd is. Als christenen hebben we ook zo ons aanbod: genoeg om van te genieten ook in het geloof: festivals, worshipavonden, kerkdiensten (?).

De vraag is of het bij Paulus gaat om ons genot. Nee dus! Er schuilt een subtiel maar groot gevaar in het misverstaan van Paulus hier. Hoe bedoelt Paulus het dan wel? Hoe kun je je verheugen in de Heer? Ik heb het er graag over met je.
In de dienst zal er ook kort stil gestaan worden bij ons partnerschap met Huis van Licht, waar we ook voor collecteren. Zie je graag zondag!

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk