Kerkdienst a.s. zondag 3 januari | Thema: Samen kerk zijn

Zondag is de eerste dienst in 2021, waar veel anders is, maar ook veel blijft: we zijn samen kerk en op die manier aan elkaar verbonden. We trekken samen op in aanbidding, gebed, lezing en verwachting, of je dat nou persoonlijk altijd zo diep beleefd of niet. We gaan door en doen ons best elkaar vast te houden.  

De komende tijd gaat in de huiskringen het gesprek over wat het betekent om kerk te zijn. We starten dat gesprek in de dienst alvast met de lezing van 1 Korinthe 12, waar Paulus nogal wat te zeggen heeft over de vraag wat een groep mensen tot kerk maakt, tot lichaam van Christus. 

Hoe dat er heel concreet uit kan zien gaan enkele gemeenteleden vertellen. Van harte welkom om er online bij te zijn, zondag om 10 uur of op een later moment. Ik wens je, hoe je omstandigheden ook zijn, het Licht van Christus op al je wegen in het nieuwe jaar: And I said to the man who stood at the gate of the year:
“Give me a light that I may tread safely into the unknown.” And he replied: “Go out into the darkness and put your hand into the Hand of God. That shall be to you better than light and safer than a known way.”

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.