Kersthulp gevraagd

Zoals jullie wel zullen weten is voor de Nieuwe kerk de kerstperiode een tijd waarin we samen willen vieren, met elkaar, maar ook met onze omgeving. Ook dit jaar staat er weer een veelheid aan activiteiten op het programma. Deze activiteiten kunnen we uitvoeren dankzij de inzet van veel van onze gemeenteleden.

Waar, wanneer en met wat je kunt meehelpen wordt de komende week verder uitgewerkt. Voor nu zoeken we alvast mensen die op 11 december aan het einde van de ochtend een plantje willen gaan brengen aan de ouderen van onze gemeente.

Je kunt je opgeven via de mail (kerst@nk-utrecht.nl) of door mij zondag bij de kersttafel op te zoeken.

Andere data waarop je mee kunt helpen:

  • 18 december: Kerstconcert tussen 17.00 en 23.00
  • 23 december: Kerst voor de ouderen tussen 16.00 en 19.30
  • 19 december: Kliederkerk Kerst
  • 24 december: Kerstavonddienst tussen 16.00 en 23.30
  • 29 december: Labyrint uurtje ochtend, tussen 15.00

Namens de kerstcie. Jan Buijze (recruiter NK)

Wat je ook interessant zou vinden