Klein gebaar, groot geluk

In deze tijd is het sturen van een kaartje herontdekt als blijk van meeleven en betrokkenheid. En wat is het ook leuk om op deze manier verrast te worden. Dat geldt in het bijzonder voor wie het moeilijk heeft en dat zijn op dit moment nog meer mensen dan gewoonlijk. 

In alle onzekerheid van deze coronatijd hebben sommige mensen het extra lastig, omdat hun wankele balans ontregeld raakt. Juist dan is het een enorme zegen om te merken dat je niet vergeten wordt. Vanuit de taakgroep pastoraat de vraag of je mee wilt doen in een (bescheiden) poule van mensen, zodat je eens in de zoveel weken een kaartje stuurt aan iemand voor wie dat kleine gebaar een groot geluk betekent. Wil je meedoen, mail dan naar pastoraat@nk-utrecht.nl.

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.