Op donderdagavond samen bidden via Zoom – Meld je aan!

Het was bijzonder en goed om vorige week donderdag samen te bidden. Dit willen we vaker op deze manier doen nu we niet fysiek samen kunnen komen. De volgende keer is donderdag 16 april, van 20.30 – 21.00u. Van harte uitgenodigd om mee te doen.

Als je mee wilt doen aan deze gebedsmomenten, stuur dan een mail naar gebed@nk-utrecht.nl. We maken gebruik van het programma Zoom, vooraf ontvang je een e-mail met een link naar de meeting. Je kunt dan meedoen of als het toch niet lukt, niet. Je ontvangt dan de volgende keer opnieuw de link voor de volgende keer. Zo kun je elke bijeenkomst zien of je kunt aanhaken of niet. 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Nancy Breekveldt (ouderling gebed)

Nancy Breekveldt is samen met haar man, Jaap Breekveldt, ouderling Gebed.