Uitzenddienst en start Nieuwe Kerk Wilhelminapark

Aanstaande zondag 1 november zal de uitzenddienst zijn voor alle leden van de Nieuwe Kerk die voortaan deel zullen gaan uitmaken van de Nieuwe Kerk Wilhelminapark. Een mooie periode wordt daarmee afgesloten, en een nieuwe periode gestart.

Vanaf 8 november (11.15 uur) houden we als Nieuwe Kerk diensten op twee plekken in de stad! Mocht je nog geen keuze gemaakt hebben voor één van de twee plekken, doe dat dan alsnog. Wil je meegaan naar de Nieuwe Kerk Wilhelminapark, geef dat dan door aan Reinier Dijkstra.

Graag zouden we ook weten wat je kunt en wilt doen voor de gemeente. Geef door aan kernteamleden waar je enthousiast van wordt zodat we iedereen op een geschikte plek in kunnen zetten!

We kijken uit naar een mooie tijd en een goede start en danken God voor ditalles. Bid je mee? Iedere vrijdagochtend is er van 9-10 uur gebed in de Wilhelminakerk, welkom!

Wat je ook interessant zou vinden