Bid mee in de Week van gebed van 16 t/m 23 januari

Het thema is: Licht in het duister en verwijst naar de ster van Bethlehem. Deze week delen we elke dag een tekst en gebed via de app. Daarnaast is er op meerdere plekken in Utrecht een gebedsmoment. Donderdag 20 januari wordt dit georganiseerd vanuit de NK. Meld je aan voor de optie fysiek (Wittevrouwen) of onlinevia gebed@nk-utrecht.nl!

Kerken uit het Midden-Oosten hebben deze keer het thema gekozen en dit is toepasselijk in een wereld die hunkert naar licht in de duisternis. De ster van Bethlehem nodigt ons uit om samen op zoek te gaan naar Christus die het licht van de wereld is. Dat is wat we tijdens deze Week van gebed voor eenheid doen. 
Ook in Utrecht willen we graag als kerken samen de mogelijkheid voor gebed creëren in deze week.  

Praktische info:

Zaterdag 15 januari: Vanuit de Utrechtse Stedelijke raad van Kerken en de evangelische kerken van het Bovenkamer initiatief wordt een gezamenlijke online startviering georganiseerd. Start 19u, zie www.sint-rafael.nl.

De volgende kerken zijn open voor gebed op hun eigen locatie (of online): 

De Rank: 17 januari in de Vliegend Hertlaan 4a te Utrecht. Inloop vanaf 19.45 uur, aanvang 20.00 uur. Aanmelden via: gemeentezorg@derank.org

Hope Church: 18 januari Boothstraat 7 te Utrecht. De bijeenkomst is van 20:00 – 21:00, zowel fysiek als online. Aanmelden via: info@hopechurchutrecht.nl   

De Vineyard: 19 januari in het Krachtstation, Amerikalaan 199 Utrecht. Inloop vanaf 19.45 uur, aanvang 20.00 uur. Aanmelden via:  https://bit.ly/3JTsIxA

De Nieuwe Kerk: 20 januari in de Bollenhofsestraat 138a te Utrecht. De bijeenkomst is van 20.00 uur tot 21.00 uur, zowel fysiek als online. Aanmelden via: gebed@nk-utrecht.nl                                                                                                   

De Buurtkerk: maandag 17 januari t/m vrijdag 21 januari op de 2e Daalsedijk 2-b te Utrecht. Elke avond (ma t/m vr) van 19:00-20:00. Zaterdag 22 jan van 10:00-11:30.

Van harte welkom namens alle participerende kerken van Utrecht! 

Wat je ook interessant zou vinden