scriba

Duurzaam christen op je werk

Hee ondernemer en iedereen die werkzaam is in het bedrijfsleven!
Denk je goed bezig te zijn door je werk optimaal uit te voeren, je bedrijf financieel gezond te houden en uit te kijken naar groeimogelijkheden, krijg je te maken met allerlei regelgeving en beleid over duurzaamheid en mvo en moet je je focussen op andere zaken dan waar je commerciële drijfveren zich eigenlijk mee bezig willen houden.

Herkenbaar? Hoogste tijd om het hierover te hebben met metgezellen; mensen uit de kerk die in hun professionele leven hier ook mee te maken hebben en hier heel goed mee om weten te gaan of het juist verschrikkelijk vinden dat ze hiermee bezig moeten zijn.

Op 9 november willen wij een gespreksavond houden over de haat-liefdeverhouding tussen economie en duurzaamheid. Matthias Olthaar leidt de avond met ons in en we gaan op zoek naar hoe onze christelijke identiteit zich verhoudt tot deze twee thema’s. Geef je snel op via mail, er is slechts plaats voor dertig personen!

Tot dan!

De Duurzaamheidscommissie

Wat je ook interessant zou vinden