Juist nu: Vastencollecte in de 40 dagentijd voor ZOA Congo

Zoals al eerder te lezen was in de nieuwsflits in deze 40 dagentijd de vastencollecte bij de uitgang voor een project van ZOA in Congo. ZOA helpt boeren en boerinnen om betere landbouwopbrengsten te krijgen, maar vooral ook om weer zelfstandig hun leven op te pakken na veel geweld en oorlog. Samen met hun gezinnen en het dorp waar ze wonen. Voor meer informatie over het project zie hier.

We hebben de komende weken geen kerkdiensten in de Nieuwe Kerk. Maar een bijdrage aan de collecte kan natuurlijk ook via de NKapp! Of maak geld over naar NL 05 RABO 0175467242 t.n.v. Diaconie Nieuwe Kerk.


In deze periode van “social distancing”  geven we minder uit aan de bioscoop, uit eten, kopje koffie op een terras. Wellicht een goed idee om wat extra’s aan deze vastencollecte te geven?
De jaarlijkse huis aan huis collecte van ZOA, gepland van 23 – 27 maart gaat niet door vanwege Corona. Dus we hebben het geld hard nodig.

Helpen jullie mee? Hartelijk dank! Voor meer informatie mail C. Corbijn

Wat je ook interessant zou vinden