Kerstviering ouderen 20 december

Wij nodigen de ouderen rond de Nieuwe Kerk en de Tuindorpkerk van harte uit voor de gezamenlijke ADVENTS – KERSTVIERING.

Dit vieren we op woensdag 20 december 2023 in de Nieuwe Kerk (Nieuwe Keten), Bollenhofsestraat 138a. NB Gebruikelijk is een donderdag, maar vanwege de beschikbaarheid van vrijwilligers wordt uitgeweken naar de woensdag.

U bent welkom vanaf 11.00 uur; de viering begint om 12.00 uur.

De meditatie wordt verzorgd door ds. Piet-Jan Rebel. Er wordt medewerking verleend door een aantal leden van de cantorij van de Tuindorpkerk. Na de viering staat er een feestelijke maaltijd klaar in de Nieuwe Keten. Komt u ook?

Geeft u dan op vóór 11 december a.s. met uw naam, adres en telefoonnummer. Dit kan telefonisch bij Mariëtte (06-31493432) of bij Leny (tel.030-2718547)

Helaas is het niet meer mogelijk om u op te halen; wel kunt u na de broodmaaltijd thuisgebracht worden.

Wat je ook interessant zou vinden