Kindercollecte voor de noodopvang

Beste kinderen (en hun ouders) van de basisschool!

Binnenkort start de zomervakantie! Daar zien jullie vast naar uit! Voor het zover is, hebben we jullie hulp nodig….

Vanuit de NK hebben we al een jaar lang contact met de kinderen in de noodopvang van het Starlodge Hotel en het provinciehuis. We doen leuke activiteiten met hen en in de kerstvakantie hebben we speelgoed uitgedeeld dat door jullie verzameld was.

Ook nu willen we weer iets aan hen geven.

Tijdens de grote kinderdienst op zondag 2 juli gaan we met elkaar geld ophalen. Dit kan iets zijn uit je spaarpot, je kunt klusjes doen voor geld, of misschien willen je ouders wel iets meegeven.

Van dit geld kopen wij dan iets leuks voor de vluchtelingenkinderen. Misschien knutselspullen, of een doeboek, of iets anders waardoor de lange zomervakantie wat leuker wordt voor deze kinderen. We zullen jullie natuurlijk ook laten weten wat we gekocht hebben van het geld dat door jullie meegebracht is

Doe je mee?!

Dankjewel!

Wat je ook interessant zou vinden