Kom jij de nieuwsflitsredactie versterken?

Voor de Nieuwsflits zijn we op zoek naar een nieuw redactielid vanuit de NK Wilhelminapark. Op die manier zijn beide NK locaties vertegenwoordigd in het team waardoor we met de Nieuwsflitsen goed kunnen aansluiten bij beide locaties.

Heb je een paar uurtjes per maand tijd en ben je geen digibeet? Dan zoeken we jou!

Elke donderdagavond wordt de Nieuwsflits naar meer dan 750 lezers verstuurd. Als redactielid stel je deze samen door de ingezonden berichten op te maken voor op de website & te delen in de Nieuwsflits.
Hierbij maken we gebruik van WordPress en Mailchimp. Heb je daar nog nooit mee gewerkt? Geen probleem! Het team werkt je graag in.

Je bent zo’n 1 keer per maand aan de beurt en je bent er dan een paar uurtjes tijd aan kwijt. Meer info of vragen? Mail ons gerust.

Wat je ook interessant zou vinden