Kaars Wilhelminapark

Lezing over rouw en verdriet

Hoe ga je om met rouw en verlies? Donderdagavond 28 september zal Annelies de Jong, psycholoog en rouwtherapeut in Houten, ons meenemen in een lezing over rouw. Hoe rouw je? Wat is bepalend voor de manier waarop je rouwt? En op welke manier geef je ruimte aan verdriet zonder dat het verstikt?

Maar, je krijgt ook handvatten hoe je een ander tot steun kunt zijn in het rouwproces. En hoe verhoud je je in dit alles tot God? Gedurende de avond is er volop ruimte voor vragen, maar ‘luisterend’ aanwezig zijn, is ook goed en fijn. We beseffen dat het onderwerp van de avond spannend en kwetsbaar kan zijn, ieder van ons draagt een eigen verhaal met zich mee. We denken dan ook dat deze avond voor velen behulpzaam kan zijn. Wees welkom en voel je vrij om iemand mee te nemen voor wie deze avond informatief zou kunnen zijn.

Donderdag 28 september, inloop 19:45 uur, start 20:00 uur. In de Tuinzaal van locatie Wittevrouwen. Voor vragen over de avond kun je contact opnemen met Bob of Jolanda.

Namens de taakgroep Pastoraat, Jolanda Prins en Bob Douma

Wat je ook interessant zou vinden