NK @ HERSTART

“In de kracht van de Heilige Geest dienen in Gods Koninkrijk.” Deze zin is onderdeel van het DNA van de NK. En dat dienen kun je op zondagochtend op een heel concrete manier doen! De komende maanden kunnen elke zondagochtend twee NK’ers een vrijwilligersshift draaien bij Herstart van het Leger des Heils.

Herstart is een plek op de Nieuwegracht waar mensen iedere dag tussen 10 en 18 uur welkom zijn voor wat eten, onderdak en een luisterend oor. Er zijn verschillende rollen: achter de balie helpen met uitserveren van koffie, thee en soep, bij de voordeur mensen die binnenkomen inschrijven of gewoon een spelletje doen of praatje maken met de bezoekers. Een bijzondere ervaring!

Wat gaan we nu precies doen:
1. Vanaf 14 april kunnen iedere zondagochtend (09.30u-14.30u) twee NK’ers een vrijwilligersshift draaien. Schrijf je hier in, alleen of met je partner, vriend(in), kringgenoot:

2. Als je je hebt ingeschreven, krijg je meer informatie via de mail.

3. Kun je toch niet? Laat het dan zsm weten aan Arjan de Vries of bel het Leger des Heils (030-2310293) als het kort dag is. Vragen? Stel ze!

De diaconie

Wat je ook interessant zou vinden