Online koffie na de dienst op zondag 14 februari

Ook a.s. zondag is er weer gelegenheid om koffie te drinken via het platform wonder.me. Op dit platform kan je zelf kiezen met wie je wil bijpraten, en wanneer je weer met een ander in gesprek wil. Er zijn verschillende “tafels” waar je kan doorpraten over de dienst, waar je meer informatie kan krijgen over de Nieuwe Kerk Wittevrouwen en Wilhelminapark, of gewoon met oude en nieuwe
bekenden kan praten.

We starten na de dienst rond 11.15 en het werkt het beste als je achter je laptop/computer zit (ipv telefoon). Klik op deze link om in de online koffiezaal van de Nieuwe Kerk te komen. Let op: Wonder werkt het beste in Chrome, Firefox en Edge. Ook voor a.s. zondag kan je alvast een kijkje nemen en testen of het op jouw laptop werkt. Schroom niet, er is altijd wel iemand om mee te praten!

Wat je ook interessant zou vinden