Retraite avond 30 september

Op woensdag 30 september is de eerste retraite avond in de Nieuwe kerk. Vanaf 19.45 uur is er koffie/thee en om 20.00 uur start het ‘programma’, dat bestaat uit een korte inleiding op het wat en hoe van meditatie gevolgd door de praktijk van stilte, gebed en mediteren. 

Het is fijn als je je bijbel en iets te schrijven bij je hebt en die avond offline kunt zijn. Graag even laten weten dat je erbij bent via: retraites@nk-utrecht.nl

We zien uit naar je komst en een inspirerende avond, Karin & Lydia 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Lydia Kansen-Brasz (predikant)

Lydia is sinds september 2013 predikant van de Nieuwe Kerk. Speerpunt van haar werk is geestelijke begeleiding van mensen, als groep of individueel. Allerlei vormen en manieren van gebed zijn daarbij erg belangrijk.