Startzondag 3 september locatie Wittevrouwen

Volgende week zondag 3 september is de startzondag op locatie Wittevrouwen! Het thema van de startzondag is TALENTEN!

De startzondag zal in teken staan van ontmoeting, uiteraard is de jaarlijkse Heel NK Bakt! wedstrijd niet te missen en ook hebben we dit jaar een talentenveiling. Voor de talentenveiling is het idee dat gemeenteleden die dat willen hun talent doorgeven. Voorbeeld: een avondje oppassen / een taart bakken / het uitlenen van een caravan, etc. Het talent (of dienst) wordt dan vervolgens geveild en daar kunnen andere gemeenteleden op bieden. De opbrengst gaat naar een goed diaconaal doel. Ergens de komende tijd wordt het talent dan verzilverd. 

Wil je er ook graag bij zijn? Schrijf je dan hier in. 

Heb je je al opgegeven, maar wil je nog een talent inbrengen? Mail dit dan naar Romina.  

Wat je ook interessant zou vinden