Tassenactie

Weer een mededeling voor alle kinderen in de Nieuwe Kerk! Ouders, geven jullie dit weer door?

Beste kinderen! Wat hebben jullie afgelopen zondag al veel speelgoed en spelletjes meegenomen voor de kinderen in de noodopvang, die zelf bijna niets hebben! Echt geweldig, bedankt! Ik heb de spullen uit WP even mee naar huis genomen, en dat was een hele kofferbak vol!

Komende zondag, 18 december, kun je ook je spullen nog meenemen naar de kerk. In de hal, of in de kinderdienst, zullen grote boodschappentassen klaarstaan waar je je speelgoed, spelletje of knutselspullen in kan doen. In de kerstvakantie brengen we alles naar de noodopvang in Hoograven en in het Star Lodge hotel. Dan mogen meer dan 100 kinderen een cadeautje uitkiezen van wat wij met elkaar verzameld hebben. Dat zal een feest worden!

Het is fijn als het speelgoed dat je meeneemt niet te groot is en er nog goed uitziet. Knuffels zijn er al genoeg. Ik ben benieuwd wat jullie nog mee zullen brengen!

Groeten van Elma

Wat je ook interessant zou vinden