Kerst versiering licht

Kerstmaaltijd Voorveldse polder

Op dinsdag 20 december staat er iets bijzonders te gebeuren: 6 koks uit Voorveldse polder zullen hun favoriete gerechten gaan koken in de Nieuwe Kerk (locatie Wittevrouwen). En jij kunt erbij zijn om die te proeven!

Daarnaast willen we de bewoners van Voorveldse polder onze favoriete Nederlandse (kerst)gerechten serveren. Zo wordt het een tafel vol gerechten uit allerlei landen en culturen!

Het programma is als volgt:
17.00    Welkom met muziek en kaarsjes in kerkzaal
17.45    Maaltijd
19.30    Afsluiting    

Via dit formulier kun je laten weten of je komt en of je een gerecht meebrengt. We zijn nog op zoek naar mensen die iets voor het hoofdgerecht of het nagerecht meenemen. Een cake, tulband of taart bakken mag uiteraard ook.

In verband met boodschappen en organisatie horen we graag uiterlijk zondag 18 december of je van plan bent te komen.

We zien uit naar een feestelijke en culinaire middag en avond!

Hartelijke groet,
Jelle Boontje
Wilma Wolswinkel

Wat je ook interessant zou vinden