Zondag 22 november Zoom-koffie na beide diensten!

Op zondag 22 november organiseren we weer de Zoom koffie als alternatief voor het samen koffie drinken in de kerk na de dienst. In kleine groepjes kunnen we dan online  koffie drinken en bijpraten. Een goede gelegenheid om oude bekenden te ontmoeten die je al lang niet in de kerk hebt gezien, of juist om als nieuwe bezoeker andere gemeenteleden te leren kennen en je vragen te kunnen stellen. Omdat we nu op twee locaties samenkomen op verschillende tijdstippen zijn er ook twee momenten voor de Zoom koffie:

  • NK Wittevrouwen: inloop vanaf 11.15, start koffiedrinken in breakout rooms vanaf 11.30
  • NK Wilhelminapark: inloop vanaf 12.30, start koffiedrinken in breakout rooms vanaf 12.45

Klik komende zondag HIER om mee te doen. Het wachtwoord is: NieuweKerk.

Wat je ook interessant zou vinden