Doopdienst op 17 december

Aanstaande zondag begint de adventsperiode. Elk jaar tijdens deze periode ondersteunen we als Nieuwe Kerk een extra doel door middel van de adventscollecte. Dit jaar is gekozen voor het project Nieuw Leven. Project Nieuw Leven richt zich op de moeilijkste groep onder de ongedocumenteerden en dak- en thuislozen: getraumatiseerde mensen met een verslaving.

Nieuw Leven staat hen niet alleen bij, maar helpt hen anderen te helpen en zichzelf. Zij (her)vinden Gods doel voor hun leven. Marieke Sillevis Smitt en Tim Rietveld zijn als pastors verbonden aan Nieuw Leven. Marieke ervaart dat de Heilige Geest werkt op de dinsdagavonden.

“Het is geen therapie en ook geen bijbelstudiegroep”, benadrukt ze. “Het is pastoraat met een therapeutische werking omdat het volledig is toegesneden op de problemen waar deze mensen tegenaan lopen. Geen avond is hetzelfde en we zien heel duidelijk de kracht van gebed”. Meer weten over Nieuw Leven? Lees dan deze mooie reportage.

Wat je ook interessant zou vinden