(Eenmalige) helpende handen gezocht voor de kinderen

Wil je liever niet standaard vastzitten aan een taak, maar wel graag een keer mee helpen in de kerk? De kerstcommissie zoekt nog hulp voor een aantal taken! Lees of er iets voor je bij zit en laat het ons weten.

Hulp kidshood
Voor de kidshood op 19 december zijn we op zoek naar iemand die iets van de techniek af weet. Het gaat om geluid en de beamer. Het programma voor de kinderen start om 16:00!

Verder zijn we ook op zoek naar iemand een filmpje in elkaar kan zetten. Tijdens kidshood worden foto’s en filmpjes gemaakt en deze willen we graag achter elkaar laten zetten om de volgende dag in de kerk te laten zien! Kun jij ons daarbij helpen?
Je kunt mailen naar jeugd@nk-utrecht.nl

Hulp kleuter kidshood
Ben jij gek op jonge kinderen? Kom ons dan helpen met de kleuter kidshood. Er zijn 5 mensen nodig. De kleuter kidshood is ook op 19 december van 15:25 tot 18:15. Super fijn als je kunt helpen!
Mail naar coordinatorknd@gmail.com

Wat je ook interessant zou vinden