Gezocht: communicatie expert voor het kernteam in Wittevrouwen

Onlangs is in locatie Wittevrouwen een kernteam gestart, echter zijn we nog niet compleet! We zijn namelijk nog op zoek naar een enthousiaste en communicatief vaardige persoon om ons team te versterken.

Als onderdeel van het kernteam ben jij dé communicatie-expert. Je houdt iedereen op de hoogte van wat er speelt binnen het kernteam, welke beslissingen er genomen worden en welke plannen er zijn voor de locatie Wittevrouwen. Daarnaast draag je als lid van het kernteam ook bij aan het geestelijk leiderschap van locatie Wittevrouwen, waarmee je zorgt dat je mensen bij elkaar en bij Christus brengt.

Omdat we een goede afspiegeling willen vormen van de gemeente, zijn we opzoek naar iemand onder de 35 jaar. Wil je een waardevolle bijdrage leveren aan het kernteam? Neem contact op met Rink Teertstra (ouderling communicatie) of Bob Douma (lid kernteam).

Wat je ook interessant zou vinden