Ik kan niet wachten… tot de NK KerstFAIR!

Op 16 en 17 december vindt de NK KerstFAIR plaats. Wij kunnen jouw hulp goed gebruiken om er een gezellig en duurzaam evenement van te maken. De opbrengst van de FAIR gaat naar Voedselbank Utrecht.

* Heb jij nog mooie, feestelijke winterkleding voor ons liggen? Die verkopen wij graag op de kledingmarkt Ook je pumps, vlinderdassen en andere accessoires zijn van harte welkom. Let erop dat de kleding niet kapot of vies is. Dames-, heren- en kinderkleding is welkom. Inleveren kan op 27 november bij de ochtenddienst in Wittevrouwen en Wilheminapark.


* Heb jij nog een mooi boek liggen dat je anderen echt zou aanraden ook eens te lezen? Zo’n boek dat je nooit meer vergeet? Doneer het aan de FAIR! Je kunt de boeken (max. 3 stuks) ook inleveren tijdens de ochtenddiensten op 27 november of meenemen naar de FAIR zelf. 

* Heb je groene vingers? Tijdens de FAIR is er een stekjesbibliotheek waar je stekjes kunt ruilen voor nieuwe exemplaren. Begin alvast met stekjes maken om mee te nemen naar de FAIR. 


Houd voor de laatste updates rondom de kerstactiviteiten de website in de gaten.

Wat je ook interessant zou vinden