Save the date

Op 20 en 21 januari 2023 wordt in de Nieuwe Kerk een 24/7 gebed georganiseerd. Je bent dan welkom om naar de kerk te komen om een uurtje stil te zijn en te bidden. Na dat uur komt er iemand anders en zo vormen we met elkaar een gebedsketting. Dag en nacht, van vrijdagavond tot zaterdagavond.

Er zal in de kerk een gebedsruimte worden ingericht. Op verschillende plekken in deze ruimte kun je als je wilt tijdens dit uur gebruik maken van creatieve gebedsvormen en leren op welke verschillende manieren je kunt bidden.

Ook op zondag 22 januari zal tijdens de diensten op beide locaties gebed centraal staan.

Het 24/7 gebed is een gezamenlijke activiteit van de NK Wittevrouwen en NK Wilhelminapark. De locatie zal zijn NK Wittevrouwen en dag en nacht zullen mensen (in een andere ruimte) in de kerk aanwezig zijn. De verwarming zal aan staan 😉 . Iedereen is van harte welkom om mee te doen. De inschrijflijst volgt binnenkort. Zie hier de flyer.

Wat je ook interessant zou vinden