Kerkdienst 11 februari | Kracht in zwakheid

Hoe kun je in deze tijd, op je werk, je vriendenkring iets zeggen van wat je beweegt, wat je gelooft? Dat valt niet mee. Over het algemeen zitten mensen niet te wachten op het vreemde verhaal, wat wij evangelie noemen. We zijn ons er al een seizoen lang over aan het verbazen – hoe zit dat toch met dat koninkrijk van God?

Deze zondag (dus) over het zoeken naar woorden om daarvan te getuigen. We lezen hoe zelfs Paulus zich maar onzeker voelde over de boodschap die hij mocht / moest brengen (1Kor2: 1-10). Hij weet dat echter prachtig om te denken en wijst op Gods kracht in onze zwakheid, namelijk de kracht van de heilige Geest. Daar trekken we ons aan op. Deze dienst zal er ook weer een (langer) getuigenis zijn van iemand die onlangs via alpha is aangehaakt bij de gemeente. Merijn, die zich voorbereidt op de doop, vertelt ons zijn verhaal. Ik zie ernaar uit!

Dirk de Bree

Wat je ook interessant zou vinden