Kerkdienst Paasmorgen 4 april | Word wakker!

We vieren de opstanding van Jezus Christus. De dood kon Hem niet houden, maar in Gods kracht stond Hij op! Ontwaakte. Als paasgemeente delen we in de opstanding van Jezus. De doop maakt het duidelijk – met Christus gestorven en met Hem opgestaan.

Dat opstandingsleven gaat echter niet vanzelf. Er is veel wat ons in slaap doet sukkelen, terugdringt in het oude leven. Meer dan ooit voelen we onze collectieve machteloosheid als het gaat om onze gezondheid en ons levensgeluk. Wat betekent het te geloven in de opstanding van Jezus in onze tijd? In hoeverre lopen wij als Nieuwe Kerk het risico onze tijd te verslapen? En hoe kan de opstandingskracht van Christus ons wakker maken en houden?
Confronterende vragen, maar ook heilzaam geloof ik. Ik zoek naar woorden. Uiteindelijk is het God die ons (steeds weer) wakker roept (Efeze 5: 14). Ben jij er ook bij? Welkom! 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk