Meld je aan voor de beroepingscommissie 2024

De Nieuwe Kerk Utrecht is voornemens om in 2024 een nieuwe predikant aan te nemen om de plaats in te nemen die is vrijgekomen door het vertrek van Lydia. Daarom zijn we op zoek naar gemeenteleden die onderdeel willen zijn van de beroepingscommissie. 

Meld je aan voor de beroepingscommissie 2024

De Nieuwe Kerk Utrecht is voornemens om in 2024 een nieuwe predikant aan te nemen om de plaats in te nemen die is vrijgekomen door het vertrek van Lydia. Daarom zijn we op zoek naar gemeenteleden die onderdeel willen zijn van de beroepingscommissie. 

Wat doet de beroepingscommissie?

De beroepingscommissie is verantwoordelijk voor het selecteren van geschikte kandidaten, bezoeken van gemeenten van deze kandidaten, voeren van gesprekken en het formuleren van een advies aan de kerkenraad. Je hebt dus een actieve rol bij het werven van de nieuwe predikant. 

Uit welke samenstelling bestaat de beroepingscommissie?

We vinden het van groot belang dat de beroepingscommissie een representatieve weerspiegeling is van onze twee gemeenten. Daarom zoeken we naar een divers team qua leeftijd, gender en achtergrond.

Hoe en voor wanneer kan ik mij aanmelden?

Meer informatie over de aanmelding voor de beroepingscommissie is te vinden in de NKapp. De deadline voor aanmelden is vrijdag 10 november. 

Waar kan ik meer informatie vinden?

De PKN heeft veel informatie beschikbaar over beroepingswerk. Het is aan de beroepingscommissie om tot een goede werkwijze te komen, maar voor inspiratie en een globaal beeld is hier meer informatie te vinden. 

Wat je ook interessant zou vinden