Millennials & kerk en corona – 5 november NK

Hoe gaat het met je geloof in deze tijd? Lukt het een beetje om betrokken te blijven bij de kerk? En, hoe helpen de online diensten jou? Vragen waar wij graag samen met jou over in gesprek gaan. Onlangs werden de resultaten van een onderzoek naar ‘millennials&kerk&corona’ gepresenteerd met bijgevoegd een aantal adviezen. Check hier.

Wij, Dorina Nauta en Dirk de Bree zijn benieuwd of jij je herkent in het onderzoek en willen graag met jou brainstormen over deze tijd, wat dat met jou doet en wat dat betekent voor de Nieuwe Kerk en onze activiteiten. Iedereen tussen de 20-35 jaar is welkom op donderdag 5 november om 20 uur, helaas zonder koffie/thee. Aanmelden graag hier

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk