New Wine online in de Nieuwe Kerk

Je bent van harte welkom om samen New Wine online te volgen in de Nieuwe Kerk. Dit zal zijn op dinsdagavond 21 juli en donderdagavond 23 juli. Meld je bij voorkeur wel even aan, zie onder voor meer info.

Op dinsdagavond starten we met de eerste video van Dave Bookless, directeur Theologie bij A Rocha International. Afhankelijk van het materiaal en de wensen, vullen we de avond verder in. 

Je kunt je voor beide avonden of 1 avond aanmelden. Zaterdag overdag vervalt omdat het voor veel mensen een lastig moment blijkt te zijn. Daarnaast is het New Wine materiaal pas vanaf zaterdag beschikbaar.

We hopen je te ontmoeten!

Wanneer:

Dinsdag 21 juli, 19.45u koffie/thee, 20u start video
Donderdag 23 juli, 19.45u koffie/thee, 20u start video

Opgave bij voorkeur dag van te voren: 

Mail naar Nancy Breekveldt: nancy.breekveldt@gmail.com

Informatie over het thema: 

Heel het leven https://zomerconferentie.new-wine.nl/index.php

Wat je ook interessant zou vinden