Op donderdagavond samen bidden via Zoom – Meld je aan!

Op dit moment kunnen we niet fysiek in de Nieuwe Kerk samen komen om te bidden, maar we vinden het belangrijk dat het gemeente gebed door blijft gaan. Juist ook in de bijzondere omstandigheden waarin we ons nu bevinden.

We gaan daarom beginnen met een online gebedsbijeenkomst van ongeveer een half uur, waarbij we gebruiken maken van het programma Zoom. Als je mee wilt doen aan deze gebedsmomenten, stuur dan een mail naar gebed@nk-utrecht.nl. Vooraf ontvang je dan een e-mail met een link naar de meeting. Je kunt dan meedoen of als het toch niet lukt, niet. Je ontvangt dan de volgende keer opnieuw de link voor de volgende keer. Zo kun je elke bijeenkomst zien of je kunt aanhaken of niet. 

De eerste bijeenkomst is a.s. donderdag 2 april van 20.30 – 21.00 uur. Je bent van harte welkom om mee te bidden. Wij zien ernaar uit op deze bijzondere manier samen in gebed te gaan.

Wat je ook interessant zou vinden