Retraite Kom Op Adem

Pioniersplek Op Adem organiseert een retraite in het weekend van 11-13 november. Hiervoor zijn nog een paar plekjes vrij. Ben/ken jij iemand die wil vertragen? Ruimte om jezelf en God beter te leren kennen? 

Ga dit najaar dan mee op retraite. Ontdek nieuwe bronnen van levenskracht en innerlijke rust door ademhaling en meditatie. Geniet van een volledig verzorgd weekend vol rust, stilte en geleide oefeningen, incl. overnachtingen en plantaardige maaltijden. Ontdek hoe de stilte, meditatie en ademhaling jou kan helpen op je geloofsreis. 

✦ 2 overnachtingen op een tweepersoons kamer

✦ Ervaar innerlijke rust door fysieke oefeningen en geleide meditaties

✦ Groei met liefde en aandacht in vertrouwen en zelfkennis

✦ Herstel de verbinding met je eigen lichaam, geest, hart en ziel

✦ Plantaardige (vegan) maaltijden voor ontbijt, lunch en avondeten

✦ In een kleine groep voor veiligheid en rust

➤ Let op: Op Adem richt zich op een jonge doelgroep <35 jaar. Ben je ouder, kijk dan op de site van de Spil voor andere retraites.

Komende retraite: 11 – 13 november 2022,  Retraitecentrum de Spil te Maarssen. 
Start vrijdag 19.30u, programma eindigt zondagmiddag 15.00u.

https://www.opadem.com/
https://www.instagram.com/0p.adem

Wat je ook interessant zou vinden