Filmmiddag “Adam, waar ben je?”

Op zondag 27 november 2022 van 12.30 – 14.00 uur in de Nicolaikerk/Tuinzaal Centraal Museum, Nicolaasdwarsstraat 14, 3521 XH. Een filmdocumentaire over het leven van monniken op het Griekse Atos, het geestelijk centrum van de Byzantijnse kerk.

De monniken leiden een leven van afzondering, introspectie en gebed. De beproevingen en saamhorigheid van de monniken raken je tot diep in de ziel. Een visueel rijke documentaire met prachtige beelden van de natuur. Een film van Oekraïense makelij die meerdere prijzen won. Nederlands ondertiteld. De film wordt ingeleid door de maker zelf.

Toegang is 10 euro. De opbrengst gaat naar Oekraïense vluchtelingengezinnen.

Meer informatie en een link naar de trailer op de website van Huis voor de ziel Utrecht

Wat je ook interessant zou vinden