Vacature penningmeester Buurtpastoraat Utrecht

Wil je als vrijwilliger meewerken aan een organisatie die zich kenmerkt door trouwe aandacht en liefdevolle zorg voor met name kwetsbare mensen in Utrecht? En kennen cijfers weinig geheimen voor je? Dan maakt het Buurtpastoraat Utrecht graag met jou kennis te maken als onze nieuwe penningmeester.

De penningmeester die ze zoeken, heeft relevante ervaring met het voeren van financieel beleid, bij voorkeur in een vergelijkbare situatie waarin de inkomsten ieder jaar opnieuw onzeker zijn. Het is een functie op basis van vrijwilligheid. Wil je meer weten of doorpraten? Kijk op www.buurtpastoraatutrecht.nl en/of neem contact op met directeur Erica Euving via e.euving@buurtpastoraatutrecht.nl of 06-13068230.

Bij haar kun je ook je belangstelling aangeven, liefst voor 20 oktober. Daarna gaan we in gesprek en volgt een kennismakingsperiode over en weer. Een uitgebreider profiel staat op https://buurtpastoraatutrecht.nl/nieuwe-penningmeester-gezocht/

Wat je ook interessant zou vinden