Kerkdienst 3 december | de betekenis van het evangelie – goed nieuws

Op deze eerste adventszondag volgen we het kringmateriaal over de vrede die aangezegd wordt door de profeet Jesaja (Jesaja 52.) Het gaat over de betekenis van het evangelie – goed nieuws. Wat maakt het evangelie volgens jou goed nieuws? Wat betekent dat voor je doen en laten? En hoe leg je dat uit aan je collega of buurman? En wat zeg je dan over Jezus en het Koninkrijk wat Hij brengt?

Mooie vragen om samen bij stil te staan in de dienst en later op de huiskring. Mooi ook dat we op deze eerste zondag van Advent samen het heilig avondmaal vieren. Als we ergens de vrede mogen verwachten en ervaren is het bij Jezus aan tafel.

Zie je zondag!

Dirk de Bree

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk