Kidshood op zaterdag 10 oktober!

Op zaterdagmiddag 10 oktober is er weer een Kidshood! Van 15.45 tot 18.15 uur in de Nieuwe Kerk. Vanwege corona is het net wat anders dan anders, maar wat blijft is een geweldige middag voor kinderen. Met Bas en René, samen zingen en de voorstelling Duik erin! van Vrolijk Theater. Een verhaal vol problemen, gevaren, spanning … en een heleboel gedoe. En friet toe. 

De voorstelling is bedoeld voor kinderen van groep 3 t/m 7. Voor kinderen die lid zijn van de Nieuwe Kerk, maar ook voor vriendjes, vriendinnetjes, nichtjes of buurjongetjes. Iedereen is welkom. 

We hebben er erg veel zin in. We hopen jullie kinderen ook. 

Geef je kind op via de website. Daar lees je ook meer over de coronamaatregelen. 

Bekijk hier de poster!

Wat je ook interessant zou vinden