Online kerkdienst zondag 31 mei | Verrast door de Geest

We vieren Pinksteren in de huiskamers. Niet direct wat je wilt, maar de Geest kan verrassen, zeker ook in huiskamers. De Geest overrompelde het groepje mensen lang geleden en zo ontstond de kerk. Temidden van de crisis van toen en de crisis van alle tijden baant de Geest een weg. Het thema is: verrast door de Geest (NB. iets anders dan ik in de groepsapp beloofde).

Ook vandaag in tijden van verwarring rondom corona en de gevolgen daarvan geloven we in de Geest. Ook vandaag kan de Geest zomaar verrassend uit de hoek komen. Daarom vieren we voluit Pinksterfeest, al is het vanuit de huiskamers. Ik hoop en bid met je dat je verrast wordt en het feest ook bij jou (weer) losbarst. Gods werk gaat door, altijd! 

Wat je ook interessant zou vinden

Gepubliceerd door

Dirk de Bree (predikant)

Dirk de Bree is predikant van de Nieuwe Kerk