Vrijwilligers gezocht: laat 2000 buurtbewoners kennismaken met het kerstverhaal!

Elk jaar vindt in Utrecht Oost de Lichtjestocht plaats. Meer dan 2000(!) buurtbewoners maken dan kennis met het kerstverhaal en de kerken in Utrecht Oost, door een route van lichtjes te volgen.

Zie voor meer info over de lichtjestocht: https://delichtjestocht.nl/.

Dit jaar vindt de lichtjestocht plaats op vrijdag 15 december. Het evenement is het resultaat van een samenwerking tussen drie kerken in Utrecht Oost en de ondernemersvereniging Puur Oost en De Wilg. Maar als Nieuwe Kerk – Wilhelminapark zijn wij dit jaar ook gevraagd om een bijdrage leveren. En dat doen we natuurlijk graag! Daarom zijn we op zoek naar gemeenteleden die een beetje tijd hebben om te helpen als vrijwilliger. Er zijn heel erg veel vrijwilligers nodig om het evenement soepel te laten verlopen. Grof gezegd zijn er vrijwilligers nodig die ‘s middags willen helpen met opbouwen, vrijwilligers die tijdens het evenement (van 18.00u – 20.30u) willen helpen en vrijwilligers voor de afbouw. Denk aan werkzaamheden als: lichtjes aansteken, de weg wijzen en vragen beantwoorden. Heb jij een beetje tijd en wil je ons helpen? Neem dan contact op met Janneke. Je kunt ook altijd Dirk even aanschieten of benaderen. Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar families met een baby die willen figureren in de levende kerststal. Ken of heb je een baby die zou willen shinen als het kindeke Jezus? Dan hoor ik dat ook graag!

Wat je ook interessant zou vinden